Nasıl Çalışıyoruz?

Kitaplarınızın baskı sürecini görün

Biz Kimiz?

Kitap Basımevi, Türkiye’nin ilk ve tek online matbaa pazar yeridir.  Biz dijital baskı, ofset baskı, flekso baskı ve web ofset olmak üzere tüm basılı materyallerinizle sizlerin yanındayız. Kitap Basımevi tüm matbaacıları kendi çatısı altında toplayan bir baskı yönetim şirketidir.

Kapı kapı matbaacı aramaya son!

Basılı işleriniz emin ellerde ve güvencemiz altında. Tasarımdan basıma, hatta dağıtıma kadar her şey bizim kontrolümüz altında.

Sadece kitaplarınız değil, broşür, katalog, dergi ve daha doğrusu basılı olan her şey Kitap Basımevi’nde yapılmaktadır. İster size özel, ister bir adet olsun, isterseniz binlerce basılı ürünlerinizi kapınıza kadar teslim edilir.

Dahası var! İster bastırmak istediğiniz materyalleri sizin için tasarlayalım, isterseniz kendi tasarımlarınızı basıp kapınıza kadar getirelim.

Basılı materyalleri bastırdık, nereye depolayacağız, diye düşünmenize gerek yok. Biz sizin için depoluyor, istediğiniz zaman ve adette teslim ediyoruz.

Yayınevlerinin en güvenilir destekçisi olmaya adayız, kitaplarınız bizde emin ellerde.

Kurumsal müşterilerimize tam hizmet, tam destek…

Sizlerin kurumsal renkleriniz bizlerin güvencemiz altında…  Sizleri anlıyor ve kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Buna ilave belirlediğiniz tarihte teslimat güvencesi ve baskı kalitesi sözü veriyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için önemli ve bunun için çağrı merkezi ekibimiz tüm sorularınıza cevap vermek için sizlerin yanınızda…

Öncelikle istediğiniz basılı ürünlerin basım ile ilgili olan kağıt, kapak, renk, adet ve numune özelliklerini seçip otomatik olarak bize gönderiyorsunuz.  Bu işlemleri yaparken aklınıza takılan bize sormak istediğiniz bir konu varsa profesyonel çağrı merkezi ekibimiz size destek vermek için bir telefon kadar yakınızda.

Hazırlanmış olan dosyanızı web sayfamızdan sistemimize yüklüyorsunuz bunu müteakiben teklif al butonu ile baskı işinizi matbaa ihale sistemimize kayıt altına almış oluyorsunuz.  Bizde bu işleminiz üzerine Türkiye’deki tüm matbaacılardan sizin için teklifler almaya başlıyoruz.

Buradaki en büyük önceliklerimiz size hızlı teslimat için yakın olması, sizin uygun olan zamanda tedarik edebilecek uygunluk durumu olması ve en uygun fiyatta teklif almanızı müteakiben Kitap Basımevi olarak çalışmanızı resmi olarak matbaacıya yollarız.  Firmamız kalite ile beraber sizlerin bütçenizi de düşünür.

Matbaacının sizin için hazırlamış olduğu örneği ilk olarak onayınıza sunuyoruz.  Teslim aldıktan sonra, siparişinize sayfamızda olan onay veriyorum butonunu seçtikten sonra ile çalışmanız basıma hazır hale geliyor.  Son olarak ödemesi yapılan çalışmanız belirtilen süre içinde adresinize teslim ediliyor.

İşlemleriniz çok uzun ve meşakkatli bir süreç yerine, birkaç tuşla tamamlanmaktadır.

Özetle söylemek gerekirse en uygun fiyatı kalite güvencesiyle sizler için buluşturuyoruz.

Sonunda olmaz denileni yaptık: hız, ekonomi ve kaliteyi sizler için bir araya getirdik.