Hakkımızda

KİTAP BASIMEVİ : Kitap Dergi Basım Hizmetleri ;

Kitaplarınızı, şiirlerinizi, hatıralarınızı vb. baskı ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak gidermek amacıyla yola çıktık.
Çözüm ortağımız Ege Basım Matbaa ve Reklam Sanatları Ltd. Şti ile size çok kaliteli baskı hizmetleri sunabiliriz.

 

Profesyonel bir kapak tasarımı ve sayfa mizanpajı, kaliteli bir baskı ve mükemmel bir cilt.
Şiirlerinizin, hatıralarınızın, öykülerinizin veya araştırmalarınızın, editöryal aşamadan başlamak üzere, üretimin tüm aşamalarında profesyonel ellerde kitap haline getirilmesi artık çok daha kolay. Üstelik, yüksek sayıda sipariş verme zorunluluğunuz da yok. İster 10, ister 100, ister 1000, ister 10 000 adet... İhtiyacınız ne ise, siparişinizi o sayıda verin ve düşük tirajlara bile çuvalla para harcama derdinden kurtulun.
www.kitapbasimevi.com olarak, bu amaçla yola çıktık.
23 yıllık matbaa tecrübesi, 5000 metrekare kapalı alanı, en son teknoloji ile donatılmış baskı tesisleri ve deneyimli personeli ile Ege Basım Matbaa ve Reklam Sanatları Ltd. Şti. sizlere vereceğimiz bu hizmette çözüm ortağımız. Sizlere çizgi üstü hizmet sunmaya hazırız. Bizi arayın, profesyonel hizmeti, son derece ekonomik fiyatlarla satın alma hakkınızı kullanın.


NASIL ÇALIŞIYORUZ

Bilginin ve belgenin kitap haline getirilmesi sürecinde www.kitapbasimevi.com yaşanmakta olan tüm zorlukları ortadan kaldırdı. Word ortamında çalışmalarınız veya el yazmanızla bize ulaşmanız, çok kısa sürede kitabınızın basılı haline sahip olmanız için yeterli. Yaptıracağınız baskı adedine ve çalışmanızın sayfa sayısına göre, işin size maliyetini otomatik olarak "Fiyat Hesapla" butonuna tıklayarak hesaplamanız da mümkün.

Hizmetimizden, profesyonel yayınevlerinin yanı sıra, yazarlar, şairler, akademisyenler, araştırmacılar ve tüm amatör yazarlar yararlanabilmekte, çok kısa sürede ve son derece ekonomik bütçelerle, kitaplarına sahip olmaktadırlar.
 

Misyonumuz
Kitap basımı konusunda tüm ihtiyaçlara en etkin ve hızlı çözümler üretmek..

Vizyonumuz
Müşterilerimizin hedeflerine yönelik akılcı ve sanatsal çözümler sunarak değer katmak, bunu yaparken, sürekli büyüyerek, kültür dünyamızda paylaşılacak değerler oluşturmak.

Kalite Politikamız
Kültür dünyamızda yayıncılık konusunda farklılıklar oluşturup kalıcı üstünlükler sağlamak.