Dağıtım

Baskı sonrası kitapların dağıtım ve satış aşaması

NELER YAPIYORUZ?

Kitap Basımevi Türkiye’nin ilk ve tek baskı yönetim şirketi olarak, tüm baskı ihtiyaçlarınızla baştan sona kadar ilgilenebiliriz.  

Online baskı yönetimi nedir?

Baskı gereksinimlerinizin tüm yönlerini ele alma, fikir, örnekler içeren bir başlangıç ​​özetine yanıt verme, konseptler geliştirme, tasarım yapma, metin yazarlığı, malzeme tedarik etme, baskı için en iyi fiyatı bulma (ve gerekirse posta ücretlerini) ve bitmiş ürünü teslim etmek anlamına gelir. Kısaca özetlemek gerekirse, baskı proje yönetiminizin her yönünü ele alıyor ve size sonucu takdim ediyoruz.

Yönetilen baskı ve hizmet çözümleri olarak da bilinen akıllı baskı yönetimi hizmetimizle sadece Türkiye'nin değil tüm Dünya’nın baskı hizmetine çözüm olmaya adayız. Uzmanlığımız ve tecrübemizle, müşterilerimizin her birine uyacak şekilde esnek ve özel bir yaklaşım sunuyoruz.  Verdiğimiz hizmetler aşağıda belirtilmiştir:

Yaratıcı Çözümler- Sizin için en yenilikçi, yaratıcı ve uygun maliyet çözümleri sunabiliyoruz. Anlaşmalı olduğumuz online tasarım firmalarında size uygun tasarım çözümlerini sunuyoruz.

Basım- Türkiye’nin önde gelen baskı yönetimi uzmanı firmalarından biri olarak, geçmiş tecrübemizle yenilikçi vizyonumuzu birleştirerek, en iyi tedarikçileri seçim noktasında da, kâğıttan mürekkep seçimine kadar kalite ve uygun maliyet politikasını benimsiyoruz.

Kargo– Ürün kadar paketlenmesi ve yerine düzgün tesliminin öneminin farkındayız. Bu nedenle, ürünlerinizin istediğiniz şekilde paketlenip size veya müşterilerinize gönderilmesini de sağlıyoruz.

Web baskı teknolojisi ile online veri tabanlı sipariş sistemimiz, müşterilerimizin baskılarını doğrudan sipariş etmelerini sağlar, böylece ihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duydukları her şeyi alabilirler.

Maliyet tasarrufu denetimi - bizim tecrübemizle, her şirket baskı ve / veya posta masraflarından tasarruf edebilir. Bu sadece tasarrufları nerede bulacağınızı bilmenin bir meselesi değil, aynı zamanda neye ihtiyacınız olduğunu daha iyi bir fiyatla bulabileceğimiz bir durumdur.

Basılı Pazarlama?

Basılı pazarlama, pazarlamanın en eski biçimlerinden biridir.  Uzun ömürlülüğü, pazarlamanın hala en etkili pazarlama biçimlerinden biri olduğu gerçektir. 

Pazarlama formlarının tüm biçimlerinde, kataloglar, broşürler ve broşürlerden doğrudan postalara, kartpostallara ve satış noktası materyallerine kadar bir gün geçiyor.

Basılı pazarlama nedir?

Oldukça basit bir şekilde, basılı malzemelerin kullanıldığı bir şirketin mallarının veya hizmetlerinin tanıtımı.

Bu basılı materyaller nelerdir?

Baskı pazarlamanın bu kadar etkili bir araç olmasının nedenlerinden biri basılı materyaller kullanılmasıdır.

Ürüne ve hedef pazara bağlı olarak, neredeyse sınırsızca uyarlanabilen çok sayıda özel baskılı pazarlama materyalini kapsamaktadır. Ana türleri şunlardır:

Broşürler – Hemen hemen her şirketin, ne yaptığını veya sattığı ürünü açıklamak için bir tür literatüre ihtiyacı vardır.  Ucuz ve neşeliden süper lükse, görüntü dolu veya kopyaya yoğun, marka imajınız ne olursa olsun, bir broşür bunu yansıtabilir.

Kataloglar - Online mağazaların ortaya çıkmasından önce, katalogla satış uzaktan satışın temeli idi. Son derece etkili bir çevrimiçi mağazaya sahip olan birçok şirket bile hala katalogların vazgeçilmez olduğunu söylüyor. Kataloglar, müşterilerinize tutabilecekleri ve bakabilecekleri somut bir şey sunar, pek çoğu sadece kataloglardan satın almaya devam etmeyi tercih ederler.  Bu yöntem müşterilerinizin önüne posta yoluyla, web sitelerinin asla ulaşamayacağı bir şekilde ulaşma imkânı verir.

Özel Baskı çok çeşitli baskı teknikleri ve kaplamalarını kapsayan geniş kapsamlı bir baskı yöntemidir. Bizim için mevcut olan teknoloji, baskıdaki her şeyi yapabileceğimiz anlamına gelir ve yeni bir şey elde etmenin en iyi yolunu bulmaktan başka bir şey yapmıyoruz.

Uygulamada, uzman baskı, karmaşık lazer kesim, akıllı kabartma girinti ve çıkıntıları, kabartma yaldız, şaşırtıcı termokromik mürekkep büyü gibi kaybolur, şık nokta, UV vernik ve çok yönlü kazı kazan kartı gibi şeyleri kapsar.

Uzman bilgi birikimimizi broşür baskısı, üyelik kartı basımı ve lüks etiket baskısı olarak adlandırarak birkaçıyla müşterileri tanıştırmak konusunda deneyim sahibiyiz.

Deneyimli uzman ekibimiz teknolojinin son noktasındadır ve bu sayede pazarlamanızı her zamankinden çok daha göz alıcı hale getirecek yeni baskı teknikleri önermek için mükemmel bir şekilde yetiştirilmiştir.

Lazer kesim - Karmaşık kartpostallardan etkileyici pazarlama parçalarına kadar, lazer kesim kalabalığın arasından sıyrılmak için göz alıcı bir yoldur. En son teknolojiyi kullanarak en karmaşık tasarımları üstlenebilir, hassas dokulu yüzeyler oluşturabilir ve hatta her bir parçayı kişiselleştirebiliriz.  Bu yöntemle, kağıttan ahşaba kadar çeşitli malzemeler kullanarak elde edilen fırsatlar neredeyse sınırsızdır.

Kabartma ve kabartma laklar-  Bu göreceli olan basit bir işlem, bir grafik (kabartılmış) veya baskılı (debosslu) bir pazarlama parçasının, bir miktar lüks izlenim vermesi için izlenen ideal bir yoldur.  Bir profesyonellik ve kaliteli baskı unsuru sunar.  Bu sebeple özellikle lüks markalar için mükemmeldir.  Kabartma, basit bir grafikle sınırlı olmamalıdır. Gerçekten göze çarpmanıza yardımcı olacak çok yönlü, çok seviyeli efektler oluşturabiliriz.

Kaliteli Baskı İster broşür ister başka bir pazarlama materyali olsun, kullanılan baskı parçası yeni bir müşteri için ilk temas noktası olabilir.  Bu nedenle, yüksek kaliteli baskı ile iyi bir ilk izlenim vermeniz çok önemlidir.  Aynı şekilde, kalitesiz bir baskı parçası, şirketiniz, markanız ve ürünlerinizle ilgili olarak gördüğünüz tüm yanlış şeyleri yansıtacaktır.

Kaliteli baskı, yüksek kaliteli malzemelerin, baskı tekniklerinin ve sonlandırmanın yansıra, ayrıntılara da kusursuz bir şekilde dikkat edilmesini de içerir.

Kitapbasımevi, yüksek kalitede olan sonuçları elde etmenizi sağlayan çok değerli bir deneyim ve uzmanlık birikimine sahiptir.