Biz Kimiz?

Kitapbasımevi Türkiye’nin ilk ve tek Matbaa Pazaryeri ve en büyük matbaası, çünkü biz tüm matbaacılara, dijital baskı merkezleri sahibiz. Kitapbasımevi tüm matbaacıları kendi çatısı altında toplamış, bir baskı baskı yönetim şirketidir.

Kapı kapı matbaacı aramaya artık son!

İşleriniz emin ellerde ve güvencemiz altında, tasarımdan basıma hatta dağıtıma kadar herşey bizim kontrolümüz altında.

Sadece kitaplarınız değil, broşür, katalog, dergi … daha doğrusu basılı olan herşey burada. İster size özel, ister 1 adet isterseniz binlerce basılı ürünleriniz kapınıza kadar teslim.

Dahası var… İster biz sizin için tasarlayalım, isterseniz kişiye özel baskı yapalım. Herşey sizin istediğinizle sizin kontrolünüzde

Bastırdık kitabımızı nereye depolayacağız diye düşünmekte yok. Biz sizin için stokluyor, istediğiniz adette size teslim ediyoruz. Yayınevlerinin en güvenilir destekçisi olmaya adayız, kitaplarınız bizde emin ellerde…

Yazarım ve kitap çıkartmak istiyorsunuz, hem de satılsın istiyorsunuz, geniş dağıtım ağımızla hizmetinizdeyiz. Tüm seçkin kitapevlerinde ve online olarak satışı sizin için gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal müşterilerimize tam hizmet, tam destek… Kurumsal renkleriniz güvencemiz altında… Sizi anlıyor ve kendimizi sizin yerinize koyuyoruz, belirlediğiniz tarihte teslimat güvencesi, baskı kalitesi sözü veriyoruz.

Memnuniyetiniz bizim için önemli, bu yüzden çağrı merkezi ekibimiz tüm sorularınıza cevap vermek için sizin yanınızda..